onsemi
型号:
NCV47821PAAJR2G
品牌:
封装:
14-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC REG LIN POS ADJ 200MA 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.641
$2.641
10
$2.37025
$23.7025
25
$2.2363
$55.9075
100
$1.78904
$178.904
250
$1.565448
$391.362
500
$1.520722
$760.361
1000
$1.20763
$1207.63
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Quiescent (Iq) | 1 mA |
| PSRR | 75dB (100Hz) |
| Voltage - Input (Max) | 45V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 200mA |
| Number of Regulators | 2 |
| Output Configuration | Positive |
| Current - Supply (Max) | 25 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 20V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP-EP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 200mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCV47821 |