onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$118.75
$118.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down with LDO |
| Current - Output | 4A, 70mA |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 170kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 5V, 6V |
| Outputs and Type | 2, Non-Isolated |
| Mfr | onsemi |
| Utilized IC / Part | NCV8851-1 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 40V |
| Base Product Number | NCV8851 |