ND12S0A0V50PNFA
Delta Electronics
型号:
ND12S0A0V50PNFA
描述:
DC DC CONVERTER 0.9-3.63V 182W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.8V
Voltage - Output 1 0.9 ~ 3.63V
Size / Dimension 2.40" L x 0.38" W x 1.25" H (61.0mm x 9.7mm x 31.8mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 50A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10.2V
Series Delphi ND
Power (Watts) 182 W
Control Features Enable, Active High
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 24-SIP Module
Efficiency 93%