NES1000N30S05
NetPower
型号:
NES1000N30S05
品牌:
NetPower
描述:
DC DC CONVERTER 0.75-5.5V
库存 : 40
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 18V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 0.75 ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 30A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8.5V
Series NES
Control Features Enable, Active Low
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case -
Efficiency 96%