NTE Electronics, Inc
型号:
NEV100M35DC
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$0.2185
$10.925
100
$0.2071
$20.71
150
$0.19665
$29.4975
200
$0.18525
$37.05
250
$0.1805
$45.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.256" Dia (6.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Series | NEV |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bag |