NEV330M63EF
NTE Electronics, Inc
型号:
NEV330M63EF
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
库存 : 87
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.866" (22.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 63 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Series NEV
Package / Case Radial, Can
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 330 µF