NF20AA0509MHL
KYOCERA AVX
型号:
NF20AA0509MHL
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
ICL 5 OHM 20% 20MM
用户指南
Series NF20
Approval Agency -
Tolerance ±20%
Mfr KYOCERA AVX
Lead Spacing 0.300" (7.62mm)
Package Bulk
R @ 25°C 5 Ohms
Product Status Obsolete
Diameter 0.787" (20.00mm)
R @ Current 150 mOhms