NFZ03SG671SN10D
Murata Electronics
型号:
NFZ03SG671SN10D
描述:
FERRITE BEAD 670 OHM 0201 1LN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 850mOhm
Impedance @ Frequency 670 Ohms @ 900 MHz
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Product Status Active
Ratings -
Series NFZ
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 250mA