NFZ32BW621HN10L
Murata Electronics
型号:
NFZ32BW621HN10L
描述:
FERRITE BEAD 620 OHM 2SMD 1LN
库存 : 1717
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 3.24Ohm
Impedance @ Frequency 620 Ohms @ 1 MHz
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EMIFIL®, NFZ32BW
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 250mA