Newhaven Display Intl
型号:
NHD-0216SZ-NSW-BBW-33V3
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSMISV WHT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.123
$23.123
5
$21.7379
$108.6895
10
$20.3509
$203.509
50
$19.19456
$959.728
100
$18.26945
$1826.945
250
$17.344416
$4336.104
500
$16.650669
$8325.3345
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Viewing Area | 99.00mm L x 24.00mm W |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Controller Type | SPLC780D OR ST7066U |
| Text Color | White |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Character Size | 9.55mm H x 5.20mm W |
| Series | - |
| Display Format | 16 x 2 |
| Number of Characters | 32 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5.5V |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | 1.00mm W x 1.15mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Package | Bulk |
| Outline L x W x H | 122.00mm x 44.00mm x 13.50mm |
| Interface | Parallel |
| Base Product Number | NHD-0216 |