Newhaven Display Intl
型号:
NHD-3.5-320240JF-ASXP-CTP
封装:
-
批次:
-
描述:
3.5" IPS TFT LCD DISPLAY WITH CA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$57.6365
$57.6365
5
$54.8264
$274.132
10
$50.7205
$507.205
50
$47.83858
$2391.929
100
$45.53293
$4553.293
请发送询价,我们将立即回复。

| Touchscreen | Capacitive |
| Viewing Area | 70.68mm W x 53.16mm H |
| Dot Pixels | 320 x 240 (QVGA) |
| Controller Type | FT5426, ST7272A |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Diagonal Screen Size | 3.5" (88.90mm) |
| Series | - |
| Display Type | TFT - Color |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | - |
| Dot Size | - |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Package | Box |
| Interface | I²C, Parallel, 24-Bit (RGB) |
| Dot Pitch | - |
| Base Product Number | NHD-3.5 |