首页 / LCD,OLED,图形 / NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T
minImg
NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T
Newhaven Display Intl
型号:
NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T
描述:
LCD DISPLAY TFT 3.5" 320X240
用户指南
Touchscreen Resistive
Viewing Area 71.82mm W x 55.05mm H
Dot Pixels 320 x 240
Display Mode Transmissive
Product Status Obsolete
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)