首页 / LCD,OLED,图形 / NHD-4.3-800480EZ-ASXP-CTP
minImg
NHD-4.3-800480EZ-ASXP-CTP
Newhaven Display Intl
型号:
NHD-4.3-800480EZ-ASXP-CTP
描述:
4.3" IPS TFT WITH BONDED CTP
库存 : 941
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 96.00mm W x 54.80mm H
Dot Pixels 800 x 480
Controller Type -
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)