首页 / LCD,OLED,图形 / NHD-5.7-320240WF-ETXI#
minImg
NHD-5.7-320240WF-ETXI#
Newhaven Display Intl
型号:
NHD-5.7-320240WF-ETXI#
描述:
LCD DISPLAY TFT 5.7" 320X240 WHT
用户指南
Touchscreen -
Viewing Area 118.28mm W x 88.60mm H
Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Display Mode Transmissive
Product Status Obsolete
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 5.7" (144.78mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Dot Size 0.12mm W x 0.36mm H