Newhaven Display Intl
型号:
NHD-C128128BZ-FSW-GBW
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD COG GRAPH 128X128 WH TRANSFL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.7255
$29.7255
5
$27.9376
$139.688
10
$26.1554
$261.554
50
$24.66922
$1233.461
100
$24.111
$2411.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 65.50mm W x 60.51mm H |
| Dot Pixels | 128 x 128 |
| Controller Type | ST-7528 |
| Display Mode | Transflective |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Blue (Gray - Inverted) |
| Diagonal Screen Size | - |
| Series | - |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Gray (Blue - Inverted) |
| Dot Size | 0.42mm W x 0.42mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Dot Pitch | 0.44mm W x 0.44mm H |
| Base Product Number | NHD-C128128 |