NKN100FR-73-3R3
YAGEO
型号:
NKN100FR-73-3R3
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 3.3 OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series NKN
Power (Watts) 1W