NKN2WSJR-73-0R39
YAGEO
型号:
NKN2WSJR-73-0R39
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 0.39 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 mOhms
Series NKN
Power (Watts) 2W