NKN7WSJR-91-0R68
YAGEO
型号:
NKN7WSJR-91-0R68
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 0.68 OHM 5% 7W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 mOhms
Series NKN
Power (Watts) 7W