NL17SGU04P5T5G
onsemi
型号:
NL17SGU04P5T5G
品牌:
onsemi
封装:
SOT-953
描述:
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT953
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Max Propagation Delay @ V, Max CL 4.4ns @ 3.3V, 30pF
Logic Type Inverter
Input Logic Level - Low 0.7V ~ 0.8V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-953
Series MiniGate™
Package / Case SOT-953
Input Logic Level - High 1.7V ~ 2V
Voltage - Supply 0.9V ~ 3.6V
Number of Inputs 1
Mfr onsemi
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Current - Quiescent (Max) 500 nA
Base Product Number 17SGU04
Current - Output High, Low 8mA, 8mA