TDK Corporation
型号:
NLC453232T-1R2K-PF
品牌:
封装:
1812
批次:
-
描述:
FIXED IND 1.2UH 1A 120 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.3477
$3.477
25
$0.32262
$8.0655
50
$0.27303
$13.6515
100
$0.248235
$24.8235
250
$0.233358
$58.3395
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 7.96 MHz |
| Q @ Freq | 10 @ 7.96MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 1812 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 120mOhm Max |
| Series | NLC |
| Inductance | 1.2 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 160MHz |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |