首页 / 固定电感器 / NLCV25T-R22M-PFR
minImg
NLCV25T-R22M-PFR
TDK Corporation
型号:
NLCV25T-R22M-PFR
封装:
1008 (2520 Metric)
描述:
FIXED IND 220NH 1.69A 60MOHM SMD
库存 : 600
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.69 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Series NLCV-PF
Inductance 220 nH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 400MHz