NLDD-350H
MEAN WELL USA Inc.
型号:
NLDD-350H
描述:
DC-DC CONSTANT CURRENT STEP-DOWN
库存 : 74
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max) 59V
Approval Agency CE, EAC
Topology Buck
Size / Dimension 1.26" L x 0.81" W x 0.49" H (32.1mm x 20.5mm x 12.5mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Current - Output (Max) 350mA
Weight -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10V
Series NLDD-H
Type Constant Current
Package / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Efficiency 96%
Standard Number -
Voltage - Output 6 ~ 52V