NLFV25T-2R2M-EF
TDK Corporation
型号:
NLFV25T-2R2M-EF
描述:
FIXED IND 2.2UH 315MA 120MOHM SM
库存 : 4853
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 315 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Series NLFV
Inductance 2.2 µH