NLP110-9995
Artesyn Embedded Power
型号:
NLP110-9995
描述:
AC/DC CNVRTR 12V 3.3V -12V 80W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 75%
Mfr Artesyn Embedded Power
Features Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 3.3V
Voltage - Output 3 -12V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required Yes
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm)
Number of Outputs 3
Current - Output 2 13 A
Series NLP110 (110W)
Current - Output 1 6.5 A
Power (Watts) 80W (110W Forced Air)
Type Open Frame
Current - Output 3 650 mA