NLV32T-015J-PF
TDK Corporation
型号:
NLV32T-015J-PF
描述:
FIXED IND 15NH 450MA 160MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 19 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 160mOhm Max
Series NLV-PF
Inductance 15 nH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.1GHz