onsemi
型号:
NOII4SM6600A-QDC
品牌:
封装:
68-LCC (24.13x24.13)
批次:
-
描述:
SENSOR IMAGE MONO CMOS 68-LCC
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C (TJ) |
| Pixel Size | 3.5µm x 3.5µm |
| Frames per Second | 5 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 68-LCC (24.13x24.13) |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 68-LCC |
| Voltage - Supply | 2.5V, 3.3V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 2210H x 3002V |
| Base Product Number | NOII4 |