NOJY337M004RWJ
KYOCERA AVX
型号:
NOJY337M004RWJ
封装:
2917 (7343 Metric)
描述:
CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code Y
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Dissipation Factor 12%
Supplier Device Package 2917 (7343 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhms
Series OxiCap® NOJ
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Current - Leakage 26.4 µA
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF