NOME477M004R0023
KYOCERA AVX
型号:
NOME477M004R0023
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
2917 (7343 Metric)
描述:
CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Dissipation Factor 6%
Supplier Device Package 2917 (7343 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhms
Series OxiCap® NOM
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Current - Leakage 37.6 µA
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 470 µF