KYOCERA AVX
型号:
NOSB476M006R0500
品牌:
封装:
1210 (3528 Metric)
批次:
-
描述:
CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.4389
$4.389
50
$0.3515
$17.575
100
$0.301245
$30.1245
500
$0.238488
$119.244
1000
$0.20084
$200.84
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Dissipation Factor | 6% |
| Supplier Device Package | 1210 (3528 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500 mOhms |
| Series | OxiCap® NOS |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Current - Leakage | 5.6 µA |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Tape & Reel (TR) |