NR6045T150M
Taiyo Yuden
型号:
NR6045T150M
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 15UH 1.9A 100.1MOHM SM
库存 : 40249
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 2.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100.1mOhm Max
Series NR
Inductance 15 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz