首页 / 固定电感器 / NRS4010T220MDGGV
minImg
NRS4010T220MDGGV
Taiyo Yuden
型号:
NRS4010T220MDGGV
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 22UH 500MA 684MOHM SMD
库存 : 1314
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 684mOhm Max
Series NR, S Type
Inductance 22 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 19MHz