NRS8040T330MJGK
Taiyo Yuden
型号:
NRS8040T330MJGK
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
库存 : 4790
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Series NR, S Type
Inductance 33 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12MHz