NS01050R00BE12
Vishay Dale
型号:
NS01050R00BE12
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES WIREWOUND 50 OHM 10 WATT .1%
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 Ohms
Series NS
Power (Watts) 10W