Laird Technologies EMI
型号:
NS1005HAA00C00SN00
封装:
-
批次:
-
描述:
NS1005H (100MM X 300MM) WITH PSA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.5225
$19.5225
10
$17.94455
$179.4455
25
$17.20032
$430.008
100
$15.15497
$1515.497
250
$14.411196
$3602.799
500
$13.48145
$6740.725
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polyurethane Resin |
| Thickness - Overall | 0.002" (0.05mm) |
| Product Status | Active |
| Series | NoiseSorb NS1000H |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Width | 3.937" (100.00mm) |