NS10145T331MNA
Taiyo Yuden
型号:
NS10145T331MNA
描述:
FIXED IND 330UH 640MA 840MOHM SM
库存 : 1484
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 710mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 840mOhm Max
Series NS
Inductance 330 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3.3MHz