Taiyo Yuden
型号:
NS10155T100MNVV
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 10UH 4.4A 24 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.387
$1.387
10
$1.2844
$12.844
25
$1.18522
$29.6305
50
$0.98781
$49.3905
100
$0.92853
$92.853
250
$0.829768
$207.442
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 4.49A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.230" (5.85mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.4 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 24mOhm Max |
| Series | NS |
| Inductance | 10 µH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 20.2MHz |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |