NS10155T100MNVV
Taiyo Yuden
型号:
NS10155T100MNVV
描述:
FIXED IND 10UH 4.4A 24 MOHM SMD
库存 : 1531
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.49A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 24mOhm Max
Series NS
Inductance 10 µH
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20.2MHz