Taiyo Yuden
型号:
NS12555T220MNV
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 22UH 3.81A 35.64 MOHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.71
$1.71
10
$1.5827
$15.827
25
$1.45084
$36.271
50
$1.23975
$61.9875
100
$1.107795
$110.7795
250
$0.949544
$237.386
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 3.2A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.230" (5.85mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.81 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 35.64mOhm Max |
| Series | NS |
| Inductance | 22 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 13.2MHz |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |