NS12575T3R9NNV
Taiyo Yuden
型号:
NS12575T3R9NNV
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 3.9UH 7.38A 11.9 MOHM
库存 : 3856
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.309" (7.85mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 7.38 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11.9mOhm Max
Series NS
Inductance 3.9 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 41.7MHz