onsemi
型号:
NSBA114TDP6T5G
品牌:
封装:
SOT-963
批次:
-
描述:
TRANS PREBIAS 2PNP 50V SOT963
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3173
$3.173
100
$0.15998
$15.998
500
$0.141797
$70.8985
1000
$0.110342
$110.342
2000
$0.098762
$197.524
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 1mA, 10mA |
| Resistor - Base (R1) | 10kOhms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | SOT-963 |
| Series | - |
| Transistor Type | 2 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Package / Case | SOT-963 |
| Power - Max | 408mW |
| Resistor - Emitter Base (R2) | - |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 5mA, 10V |
| Base Product Number | NSBA114 |