NSJ10-TV00B-G5D
Omron Automation and Safety
型号:
NSJ10-TV00B-G5D
描述:
CONTROL LOGIC 10" CPU45 BLK 24V
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 45°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Number of Characters Per Row -
Communications DeviceNet, RS-232C, USB
Approval Agency CE, cULus, UL
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Weight 5.5 lbs (2.5 kg)
Series NSJ
Number of Outputs and Type -
Number of Inputs and Type -
Memory Size 32K Words
Display Type TFT - Color LCD
Voltage - Supply 24VDC