NSP500JB-0R24
YAGEO
型号:
NSP500JB-0R24
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 0.24 OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 240 mOhms
Series NSP
Power (Watts) 5W