NSVIMD10AMT1G
onsemi
型号:
NSVIMD10AMT1G
品牌:
onsemi
封装:
SC-74R
描述:
SURF MT BIASED RES XSTR
库存 : 88
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency - Transition -
Current - Collector (Ic) (Max) 500mA
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 1mA, 10mA
Resistor - Base (R1) 13kOhms, 130Ohms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Supplier Device Package SC-74R
Series Automotive, AEC-Q101
Transistor Type 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)
Package / Case SC-74, SOT-457
Power - Max 285mW
Resistor - Emitter Base (R2) 10kOhms
Mfr onsemi
Current - Collector Cutoff (Max) 500nA
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 5V / 68 @ 100mA, 5V