首页 / / NSYCRN345150
minImg
NSYCRN345150
Schneider Electric
型号:
NSYCRN345150
描述:
CRN 300X450X150 ONE DOOR
用户指南
Area (L x W) 209in² (1348cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 11.811" L x 17.717" W (300.00mm x 450.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Thickness -
Design Hinged Door
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 5.906" (150.00mm)