首页 / / NSYCRN55250P
minImg
NSYCRN55250P
Schneider Electric
型号:
NSYCRN55250P
描述:
ENCL. CRN55/250PM
用户指南
Area (L x W) 388in² (2500cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 19.685" L x 19.685" W (500.00mm x 500.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Thickness -
Design Hinged Door
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 9.843" (250.00mm)