Schneider Electric
型号:
NSYTRR22TB
封装:
-
批次:
-
描述:
SPRING TERMINAL BASICDISC,2PTS 4
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 20 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Linergy TR |
| Current - UL | 16 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Removable |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.8-4mm² |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |