Knowles Voltronics
型号:
NT25-6
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TRIMMER 5-25PF 3000V PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 1.870" (47.50mm) |
| Voltage - Rated | 3000 V |
| Size / Dimension | 0.063" Dia (1.60mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Series | NT |
| Capacitance Range | 5 ~ 25pF |
| Mfr | Knowles Voltronics |
| Features | Non-Magnetic |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Side |