NTCLG100E2203JB
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
NTCLG100E2203JB
描述:
THERMISTOR NTC 20KOHM 3997K DO35
库存 : 328
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 -
B Value Tolerance ±1.3%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series -
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.00" (25.40mm)
Resistance in Ohms @ 25°C 20k
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Power - Max 100 mW