NTE Electronics, Inc
型号:
NTE30082
封装:
Surface Mount, Right Angle
批次:
-
描述:
LED-SMD RT ANG SUP GREEN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$0.1805
$9.025
100
$0.171
$17.1
150
$0.16245
$24.3675
200
$0.15295
$30.59
250
$0.14915
$37.2875
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 567nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.40mm W |
| Millicandela Rating | 13.5mcd |
| Height (Max) | 1.00mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Surface Mount, Right Angle |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.15V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bag |
| Wavelength - Peak | 570nm |
| Lens Size | 2.00mm x 1.00mm |