NDK America, Inc.
型号:
NX2520SA-16MHZ-EXS00A-CS05116
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2255
$1.2255
10
$1.16945
$11.6945
50
$1.14247
$57.1235
100
$0.97926
$97.926
500
$0.952071
$476.0355
1000
$0.802456
$802.456
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 75°C |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Series | NX2520SA |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | NDK America, Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 16 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |