首页 / 晶体 / NX5032GA-16MHZ-STD-CSK-8
minImg
NX5032GA-16MHZ-STD-CSK-8
NDK America, Inc.
型号:
NX5032GA-16MHZ-STD-CSK-8
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
库存 : 17552
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Series NX5032GA
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr NDK America, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz